Recepciós

Magyarország piacvezető kommunikációs ügynöksége keresi új munkatársát, aki őszinte kedvességgel és ügyfélközpontú személetmóddal tudja kézben tartani a recepció teendőit.

FELADAT

  • Vendégek és ügyfelek fogadása, eligazítása
  • Tárgyalók előkészítése és rendben tartása, gondoskodás a bekészítésekről
  • Beérkező telefonok és e-mailek kezelése
  • Postai feladatok
  • Iroda napi szintű működésének biztosítása
  • Egyéb ad hoc jellegű és adminisztratív feladatok

ELVÁRÁSOK

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós és segítőkész hozzáállás
  • Nyitottság és rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség és proaktivitás
  • Precizitás
  • Alapfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások (bónusz évente kétszer, cafeteria),
  • fiatalos és lendületes csapat,
  • modern, kellemes munkakörnyezet,
  • biztos háttér,
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben szeretnéd megpályázni a pozíciót, fényképes szakmai önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címre várjuk.

Él benned a vágy, hogy nagyszerű dolgok részese legyél?
Ha úgy érzed, az alábbi munkakörök bármelyike neked lett kitalálva, ne habozz, keress minket!
Mindig nyitottak vagyunk az új emberek, az új impulzusok érkezésére.