PR ACCOUNT

Kisujjadban van az ügyfélkezelés, jó projektmenedzsernek és kommunikációs szakembernek tartod magad? Nincs számodra „nehéz ügyfél”, és szeretsz csapatban dolgozni? Akkor Téged keresünk folyamatosan bővülő ügyfélkapcsolati csapatunkba!

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú végzettség,
  • min. 1 év ügynökségi vagy ügyféloldali releváns tapasztalat,
  • magabiztos, határozott fellépés,
  • kitűnő kommunikációs és prezentációs készség,
  • proaktív és kreatív problémamegoldási képesség,
  • önálló helytállás és csapatmunka,
  • magabiztos számítógépes ismeretek,
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban is.

ELŐNY

  • integrált kommunikációs kampányok (ATL, BTL, digital) végrehajtásában szerzett ügynökségi, vagy ügyféloldali tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési tapasztalattal.

FELADAT

  • folyamatos, napi kapcsolattartás az ügyféllel kommunikáció szakmai és adminisztrációs ügyekben,
  • PR szövegírási feladatok és kommunikációs tanácsadás,
  • integrált kommunikációs kampányok projektmenedzsmentje ügyfél-ügynökség-alvállalkozók vonatkozásában,
  • precíz projektadminisztráció vezetése.

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások (bónusz évente kétszer, cafeteria),
  • szakmai fejlődési lehetőség a multinacionális és hazai nagyvállalati ügyfélkörnek köszönhetően,
  • kiszámítható előmeneteli lehetőségek,
  • fiatalos és lendületes csapat,
  • modern, kellemes munkakörnyezet,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • szakmai képzéseken és konferenciákon való részvételi lehetőség.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a pozíciót, fényképes szakmai önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címre várjuk.

Él benned a vágy, hogy nagyszerű dolgok részese legyél?
Ha úgy érzed, az alábbi munkakörök bármelyike neked lett kitalálva, ne habozz, keress minket!
Mindig nyitottak vagyunk az új emberek, az új impulzusok érkezésére.