Nyomdai-kereskedelmi asszisztens

Magyarország piacvezető kommunikációs ügynöksége Nyomdai-kereskedelmi asszisztenst keres. Olyan motivált és precíz jelentkezőket várunk, akiknek fontos a minőségi munkavégzés és szeretnek adminisztrálni.

FELADAT

  • Megrendelések kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • A megrendelésekhez és árajánlatokhoz szükséges összes információ beszerzése és rendszerezése
  • Nyomdai kereskedelmi folyamatok menedzselése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal
  • Egyéb ad hoc jellegű és adminisztratív feladatok

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Erős problémamegoldó készség és proaktivitás
  • Alapfokú angol nyelvtudás

ELŐNY

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyomdai alapismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások (bónusz évente kétszer, cafeteria),
  • fiatalos és lendületes csapat,
  • modern, kellemes munkakörnyezet,
  • biztos háttér,
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben szeretnéd megpályázni a pozíciót, fényképes szakmai önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címre várjuk.

Él benned a vágy, hogy nagyszerű dolgok részese legyél?
Ha úgy érzed, az alábbi munkakörök bármelyike neked lett kitalálva, ne habozz, keress minket!
Mindig nyitottak vagyunk az új emberek, az új impulzusok érkezésére.